Profilus iedala gan pēc izmēra, kas mūsu gadījumā ir no 37 līdz 100 mm, gan izturības - alumīnija profili ar putu pildījumu un ekstrudētie profili. Lielāki profili būs izturīgāki, ļaus nosegt platāku logu vai aili, bet aizņems vairāk vietas uz uztīšanas mehānisma. Ekstrudētie profili būs izturīgāki pret uzlaušanu, tomēr tie būs ievērojami dārgāki.

Profili: PAU 37, PA 37 un PA 39

Ir vieni no visbiežāk lietotajiem alumīnija profiliem. Šīs grupas profilu popularitāti var apstiprina fakts, ka aizsargžalūzijas, kas izgatavotas no šiem profiliem aizsargā logus tūkstošiem māju visā Eiropā jau gadiem ilgi gadiem. Piemērojot profilus PAU 37, PA 37 un PA 39 logu aizsargžalūzijās, to mazā augstumu un tievās formas dēļ, tiem ir vairākas priekšrocības - tie viegli rullējās (it īpaši PAU 37), un tiem ir maza izmēra slēģu kastes.

Profili: PA 40 un PA 45

Ir paredzēti lietošanai logu aizsargžalūzijās, durvju ailēs kā arī vitrīnās. Šie profili ir augstāki un biezāki nekā iepriekš minētie, nodrošina lielāku izturību. Tajā pašā laikā, ja nolaižamais augstums nav pārlieku liels, ruļļa diametrs ļauj piemērot šiem profiliem maza izmēra slēģu kasti.

Profils: PE 41

pieder ekstrudēto profilu grupai. Ir ieteicams tiem, kuriem slēģu aizsardzības un izturības spējai ir vislielākā nozīme. Profilu raksturo lieliskas izturības īpašības, kas veidojas no šī profila struktūras . Profils PE 41 atbilst šādām prasībām - zādzība pretestības klase 2 - atbilstoši ENV 1627 1999 (Atbilstības sertifikāta nr. 053/03.). Salīdzinoši lielā svara dēļ, mēs iesakām izmantot elektromotoru vai pusautomātisko pacelšanas mehānismu.

Profili: PA 52 un PA 55

paredzēti lietošanai logu aizsargžalūzijās ar ievērojamo platumu, durvju ailēs, terasēs un vitrīnas. Cietā struktūra garantē augstu stingrību profiliem, vienlaikus saglabājot labi veidoti un proporcionaļu izskatu. Īpaša uzmanība jāpievērš uz PA 52 profilu, tā lieliskajiem stingrības parametriem šīs klases profiliem, kas ļauj piemērot tam maza izmēra kaseti.

Visiem iepriekš minētajiem profiliem ir atbilstības deklarācija Nr 0114/02, kas garantē produktu ar celtniecības preču zīmi. Profilu ražošana tiek veikta uz automatizētās ražošanas līnijās, izmantojot tehnoloģiju metāla plākšņu aukstajai formēšanai (izņemot PE41 profilam). Izejviela ražošanai veido augstas kvalitātes alumīnija loksnes, kas atbilst Eiropas standarta EN 1396
kvalitātes prasībām. Alumīnija loksne sastāv no divu slāņu laku pārklājumiem, kas veidoti PUR-PA sistēmā, ko raksturo paaugstināta nodilumizturība un izturība pret atmosfēras apstākļu ietekmi. Pateicoties putu pildījumam profilos, tie izceļas ar labu siltuma un skaņas izolāciju.