Kas jauns?

Alumīnija iekšējais stūri, ko izmanto ar fiksētu rāmi insektu tīkliem ar regulējamu leņķi. Minimālais leņķis, ko var iegūt, izmantojot stūri ir no 40 °. Šādu iekšējo stūri izmanto insektu tīkliem logiem ar dažādu formu (trapece, rombu vai trīsstūris),  kā arī logiem ar dažāda veida nobīdēm, piemēram, logi bēniņos. Stūri var izmantot gan divu veidu populārākajiem insektu tīkliem. Stūris ir jānostiprina, to pielīmējot ar atbilstošu epoksīda līmi.

 

 

 
  alternatīvu nobeiguma profila spraudnim ZLD 40, mēs piedāvājam ZLDO 40 - grozāmo kontaktdakšu ar fiksētu priekšējo daļu. Spraudnis ir saderīgs ar LDG 40 nobeiguma profilu un ievērojami atvieglo ar uzstādīšanu un uzturēšanu saistītos darbus.   
 Mēs arī piedāvājam jaunus nobeiguma profilus ar gumijas blīvi (LDG 52/OPT), ko izmanto ar šādiem profiliem: PT 52, PA 52, PEK 52, PEKP 52. Šie nobeiguma profili ir alternatīvs risinājums LDG 52 profilam, bet tā forma ir vairāk noapaļota, kas ļauj to viegli uzstādīt un lietot vērtnes slēdzenes. Nobeiguma profils ir aprīkots ar standarta gumijas blīvi un tiek izmantots arī redzamās vietās (vārti un restes). Nobeiguma profils ir pieejams pamata krāsas paletes krāsās.